Labdarúgó Szakosztály - Hétvégi eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Kiss Endre | 2017. október 16. hétfő, 06:42

Labdarúgó csapataink felemásan szerepeltek a hétvégén !!

U-19-es fiainkra komoly feladat várt , mert jó lett volna kijavítani az elöző

forduló csúfos eredményét ( 8:2 Csepelen ). A tabella 3. helyén álló Airnergy

látogatott hozzánk . Bebizonyították a játékosok hogy sokkal több van bennük

mint előző héten mutattak !!  2:0 volt a félidőben az ellenfélnek , de a második

játékrészben Hegedűs Máté a 66. percben szépített és végig benne volt a csapatban

az egyenlítés !!  Szerencsétlen vereséget szenvedtünk , de emelt fővel vonulhatott le

a csapat a pályáról !!  Hétvégén a TFSE  látogat hozzánk , és ilyen játékkal meglehetnek

első pontjaink !!

Felnőtt csapatunk szárnyal idén !!  A tabellán előttünk álló Zuglói Kinizsi látogatott

hozzánk és egy győzelemmel beértük volna őket !!  Az első félidő után hátrányban

voltunk  de  második játékrészben 5  perc alatt megfordítottuk a mérkőzést !!  Előbb

az 53. percbe  Dudás Mihály , majd az eltiltásból visszatérő Kaiser Tamás az 58. percben

szerzett gólt !!  A végjáték végig kiélezett volt de sikerült itthon tartani a 3 pontot , és a

csapat egy mérkőzéssel kevesebbet játszva mint az előtte állók a 7 . helyet foglalja el  a

tabellán !!!  Hétvégén a Hunreal látogat hozzánk és reméljük a csapat hozza a fix 1 -es

eredményt !!

Gratulálunk a csapatnak a győzelemhez és most látszik hogy küzdéssel és alázattal mit