Labdarúgó Szakosztály - Hétvégi eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Kiss Endre | 2017. november 06. hétfő, 08:09

Újabb forduló és újabb Pestújhelyi  3 pont a bajnokságban !!

Kijelenhetjük nyugodtan hogy a felnőtt bajnokságban az idei meglepetést

a mi csapatunk nyújtja !!  A 10. fordulóban az utolsó helyen tanyázó Amatőr

SE-hez látogatunk !! A fiúk hozták a kötelező győzelmet amelyet nagyon jó

leírni !! 30 perc alatt lerendezték a fiúk a mérkőzést és 3:0 előnnyel mentünk

a 15 perces szünetre az öltözőbe . A második félidőben először szépített a hazai

csapat majd utána még kettő Pestújhelyi gól érkezett és 5:1 győzelemmel tértünk

haza a XV. kerületbe !!  Gólszerzőink voltak : Mezei László ( 10, ) Szijártó Richárd

( 15,85,) Komsa Ferenc ( 30, ) Kovács Dávid ( 83 , ) Legközelebb hazai pályán

fogadjuk a tabellán mögöttünk álló Mahatma Gandi  csapatát és akár egy győzelemmel

a 4. helyre is léphetünk !!  Kemény mérkőzés várható de reméljük sikerül a pontszerzés !

Gratulálunk a csapatnak a győzelemhez !!

U-19-es fiainkra kemény dió a tabellán 3 . Újpest várt hazai pályán . Az első félidőben

remekeltek a srácok és 1:0 hátránnyal vonultak a szünetre. A helyzetek alapján akár mi is

vezethettünk volna . A második játékrészben  sikerült a szépítő gólt

Szíjártó Richárd révén a 65. percben megszerezni és ekkor felcsillant a remény a pontszerzésre

. Kitámadtunk és 2 kontrából is betalált a vendég csapat. A vége 4:1 lett az Újpestnek de egy

rossz szó nem érheti fiainkat !! Következő fordulóban az ISSIMO vendége leszünk és reméljük