Labdarúgó Szakosztály - Hétvégi eredmények . PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Kiss Endre | 2017. november 15. szerda, 07:31

Bravúros U-19  Pontszerzés  !!

Hétvégén a 11. fordulóban idegenben lépett pályára Ifi csapatunk.  Az ISSIMO SE.  kemény

ellenfélnek számított , és nem tudtuk a csapat melyik arcát fogja mutatni . Bíztunk abban hogy

a szebbiket és akkor bármi megtörténhet !! Az első félidőben csak ámultunk , mert újra olyan játékot

produkált a csapat amellyel sokkal előrébb kéne állnunk a tabellán mint most.  2:1 előnnyel vonultunk

a szünetre és bíztunk benne hogy a csapat végig tudja tartani azt a szintet mint az első félidőben.

A második játékrészben vezettünk már kettő góllal is , amelyet őt perc alatt kiegyenlített a hazai csapat ,

majd újra vezetést szereztünk . Ezt három perc alatt egalizálta a hazai alakulat .  Végül 4:4 lett a végeredmény !!

Mind  a kettő csapat gratulációt érdemel !!  Közelebb álltunk a győzelemhez és talán itt hagytunk kettő pontot ,de

csak dicséret illeti a csapat minden tagját !!   Gólszerzőink voltak : Szijártó Richárd ( 2, ) , Szabó László Filemon ( 45 ,73 )

Hegedüs Máté ( 55, ) .    Legközelebb hazai pályán a Ferencvárost fogadjuk és ha ilyen játékot produkál a csapat 3 pont

lehet a jutalma !!

Felnőtt csapatunk hazai pályán fogadta a tabellán szorosan mögöttünk álló Mahatma Gandit.  Ez  az a mérkőzés amelyet

gyorsan el kell felejteni . Súlyos 5:0 vereséget szenvedtünk .  Legközelebb idegenben a listavezető  Esmtk-hoz látogatunk.

Nagyon kemény mérkőzés lesz de ennél jobb ellenfél nem is kell ahhoz hogy a csapat feledtetni tudja  a hazai pályán